Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ sintered stainless steel fiber felt ] αγώνας 69 Προϊόντα.
Δίκτυο από ανοξείδωτο χάλυβα με ομοιόμορφη δομή και εξαιρετικά υψηλή πορώστεια 150/300/450/600 g/m2 HT Συμπυκνωμένο φιλτίκι
| Σχήμα: | HT Σιντερωμένο νήμα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4um ή 4+6,5um |
| g/m2: | 150/300/450/600 διαθέσιμα |
Υδραυλικά μέσα διήθησης πετρελαίου και καυσίμου (Συμπυκνωμένο φέλτι από ανοξείδωτο χάλυβα) για υγρά με χαμηλή ιξώδεςτητα, χαμηλή πτώση πίεσης
| Διάταξη μικρών: | 5um |
|---|---|
| Βάρος: | 300g/m2 |
| Δάχος: | 0.18mm |
Υψηλής αποδοτικότητας Υπερτελής Πορώδης Φίλτος Παγκόσμιος Προμηθευτής Προϊόντων Μεταλλικών ινών
| Τύπος: | MP3 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 3um |
| βάρος: | 975g/m2 |
Υλικό τιτανίου Υδρογόνο κυψέλη καυσίμου Υδρογόνο ενεργειακή χρήση
| Υλικό: | τιτάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Δάχος: | 0.25mm\0.4mm\0.5mm |
Συμπυκνωμένη ίνα μετάλλων SS434 SS316L για την υψηλής θερμοκρασίας ζώνη μεταφορέων
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| diamerter: | 10um |
| Εφαρμογή: | αντιστατικός ιματισμός |
Ασημένια αγώγιμη συμπυκνωμένη 12um ίνα μετάλλων με SGS την πιστοποίηση
| Υλικό: | Χάλυβας Stiainless |
|---|---|
| Τέμνον μήκος: | 50mm |
| Διάμετρος: | 12um |
SGS μέταλλο που συμπυκνώνεται ανθεκτικό στη θερμότητα που γίνεται αισθητό για το φιλτράρισμα βιομηχανίας
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | φιλτράρισμα βιομηχανίας |
| Θερμοκρασία: | 300~500 βαθμός centi |
18um συμπυκνωμένη ίνα μετάλλων ανοξείδωτη, σύνθετο καλώδιο μετάλλων 12g/M
| Υλικό: | Frcral |
|---|---|
| Διάμετρος: | 12um~22um |
| Μήκος: | 38~110mm |

