Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ sintered stainless steel fiber felt ] αγώνας 69 Προϊόντα.
το ανοξείδωτο πάχους 0.44mm που συμπυκνώθηκε αισθάνθηκε αντιδιαβρωτικό
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | φιλτράρισμα βιομηχανίας |
| Θερμοκρασία: | 300~500 βαθμός centi |
74% δίσκος φίλτρων ανοξείδωτου πορώδους, ανοξείδωτος που συμπυκνώνεται αισθητός
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | φιλτράρισμα βιομηχανίας |
| Θερμοκρασία: | 300~500 βαθμός centi |
λεπτό πλέγμα καλωδίων ανοξείδωτου διαμέτρων πάχους 60um 0.57mm Rustproof
| Διάμετρος: | 60um |
|---|---|
| Βάρος: | 750g/m2 |
| Πάχος: | 0.57mm |
SGS 1050g/m2 ίνα μετάλλων βουλευτή 30 συμπυκνωμένη που γίνεται αισθητή με το πορώδες 79%
| Τύπος: | Ht-MP30 |
|---|---|
| διάμετρος: | 30um |
| βάρος: | 1050g/m2 |
Αντιδιαβρωτικό αισθητό 60% 0.45mm συμπυκνωμένο πάχος ίνα πορώδες μετάλλων
| Διάμετρος: | 40um |
|---|---|
| Βάρος: | 1200g/m2 |
| Πάχος: | 0.63mm |
SGS Rustproof συμπυκνωμένη ίνα μετάλλων που γίνεται αισθητή για Viscose Indtrial το φιλτράρισμα
| Υλικό: | 316 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | φιλτράρισμα βιομηχανίας |
| Θερμοκρασία: | 300~500 βαθμός centi |
Συμπυκνωμένη αισθητή ακρίβεια 3 ~ 60μM φίλτρων ανοξείδωτου ίνα
| meterial: | 316L, ωρ., Inconel, Fecralloy |
|---|---|
| διάμετρος: | 3um-60um |
| Prosity: | προσαρμοσμένος |
Αγώγιμο SGS ινών αντιοξειδωτικού ανοξείδωτου 35um εγκεκριμένο
| Συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο εγγράφου |
|---|---|
| MOQ: | 10Kg |
| Θερμοκρασία: | 1000centi βαθμός |
αισθητό 74% 750g/M2 0.36mm συμπυκνωμένο πάχος ίνα πορώδες μετάλλων
| Διάμετρος: | 7um |
|---|---|
| Βάρος: | 750g/m2 |
| Πάχος: | 0.36mm |

