Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ sintered stainless steel fiber felt ] αγώνας 69 Προϊόντα.
Συμπυκνωμένα μέσα από ίνες νικελίου για αλκαλικά περιβάλλοντα AEM
| Μέγεθος: | Προσαρμόσιμο και μέγιστο 1500*1180mm |
|---|---|
| Τύπος ινών: | Νικελικές ίνες |
| Εφαρμογή: | Περιβάλλοντα AEM και αλκαλικά |
Αγώγιμη συμπυκνωμένη 30um ίνα μετάλλων αντιδιαβρωτική
| MOQ: | 10Kg |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 1000centi βαθμός |
| Υλικό: | FeCrAl |
Συμπυκνωμένος Fecral υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός διαμέτρων ινών 20um μετάλλων
| Υλικό: | Fecral |
|---|---|
| χρώμα: | χρώμα μετάλλων |
| συσκευασία: | χαρτοκιβώτιο εγγράφου |
Συμπυκνωμένη ίνα μετάλλων ROHS πιστοποίηση, σύνθετο καλώδιο μετάλλων 35micron
| Υλικό: | FeCrAl |
|---|---|
| Εφαρμογή: | φίλτρο μετάλλων |
| Ίνα: | 1000F |
10 μικρών υψηλής αντοχής δέσμη σχεδίασης μεταλλικών ινών για βιομηχανικές εφαρμογές
| Διάμετρος ινών: | 1-100um |
|---|---|
| Υλικό: | 316L/304/310S/ TA1& N6 |
| Χαρακτηριστικά: | Ευελιξία παρόμοια με τις χημικές ίνες και την υψηλή συγκεκριμένη επιφάνεια |
συμπυκνωμένο ίνα αισθητό 72% πάχους 1500g/M2 0.67mm πορώδες Fecral
| Τύπος: | Ht-hdh-20 |
|---|---|
| Diamter: | 20um |
| Βάρος: | 1500g/m2 |
1050g/M2 MP20 που συμπυκνώθηκε αισθάνθηκε το πάχος 0.62mm
| Υλικό: | Επενδύσεις |
|---|---|
| Διάμετρος: | 20 μμ |
| Βάρος: | 1050g/m2 |
Ανθεκτικός στη θερμότητα δίσκος φίλτρων μετάλλων πορώδους 74% για τη βιομηχανική παραγωγή ταινιών
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | φιλτράρισμα βιομηχανίας |
| Θερμοκρασία: | 300~500 βαθμός centi |
πορώδες πλέγματος 82% φίλτρων πάχους SS 20um 0.7mm για τη χημική βιομηχανία ινών
| Διάμετρος: | 20um |
|---|---|
| Βάρος: | 750g/m2 |
| Πάχος: | 0.51mm |

