Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ sintered stainless steel fiber felt ] αγώνας 69 Προϊόντα.
73% ανοξείδωτο αισθητό ίνα ROHS πορώδους 900g/M2 εγκεκριμένο
| Diamter: | 5um |
|---|---|
| Βάρος: | 900g/m2 |
| Πάχος: | 0.42mm |
750g/M2 MP20 που συμπυκνώθηκε ρόλο αισθάνθηκε 0.62mm πάχους ανοξείδωτου τον αισθητό ίνα
| Υλικό: | 316L |
|---|---|
| Διάμετρος: | 20 μμ |
| Βάρος: | 750g/m2 |
Η τρισδιάστατη δομή από ίνες από ανοξείδωτο χάλυβα με υψηλή πορωτικότητα, υψηλή αποδοτικότητα φιλτραρίσματος
| Διάμετρος: | 3μm |
|---|---|
| Τύπος: | Ht-MP3 |
| Βάρος: | 975g/m2 |
316L 304 302 1um-100um Ηλεκτρική και θερμική αγωγιμότητα Μεταλλικές ίνες ((Ατσάλινη ίνα/Φεκράλια ίνα/Χάστελοϊ ίνα/Τιτανία ίνα) Για Ηλεκτρικά και Θερμικά Υφάσματα,Αντιστατικά νήματα και αγωγικά πλαστικά
| Υλικό: | ίνα ανοξείδωτου 316L \ 304 |
|---|---|
| βάρος/μετρητής: | 1.43.3g/m |
| Διάμετρος: | 1-100um |
434 ίνα ανοξείδωτου, ίνα χάλυβα άνθρακα 10um για τον ιματισμό
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Diamerter: | 10um |
| Εφαρμογή: | Αντιστατικός ιματισμός |
Ίνα ανοξείδωτου ROHS 316L 6.5um 6000f αντιδιαβρωτική
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 316L |
|---|---|
| Diamter: | 6.5um |
| Ίνα: | 6000f |
SUS316L Ατσάλινη ίνα Αξιόπιστη προστασία από ηλεκτροστατική φόρτιση
| Υλικό: | SUS316L |
|---|---|
| Σκηνικά θέατρου: | Αντιστατικό |
| MOQ: | 1 κιλό |
1-100um Υλικά από πολύ λεπτές ίνες από ανοξείδωτο χάλυβα 316L 304 302 430 434
| Υλικό: | 316L,304、302、430、434 |
|---|---|
| MOQ: | 1 κιλό |
| Θερμοκρασία: | 500 βαθμοί. |
ROHS 310S 12um 2500f Ατσάλινη ίνα Ανθεκτική στη διάβρωση
| Υλικό: | Ατσάλι 310S |
|---|---|
| Διάμετρος: | 12um |
| Αξονικό νήμα: | 2500F |
ίνα ανοξείδωτου μήκους 2-22um 38110mm και μη συνεχείς ίνες 212g/M
| Τύπος: | Μη συνεχείς ίνες |
|---|---|
| Μήκος ινών: | 38mm~110mm |
| Διάμετρος: | 2um~22um |

