Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ sintered stainless steel fiber felt ] αγώνας 69 Προϊόντα.
Αισθητό 78% Heatproof συμπυκνωμένο D10um ίνα πορώδες μετάλλων για το χημικό φίλτρο
| Diamter: | 10um |
|---|---|
| Βάρος: | 600g/m2 |
| Πάχος: | 0.34mm |
80um συμπυκνωμένη ίνα μετάλλων διαμέτρων η 500g/M2 αισθάνθηκε αντιδιαβρωτική
| Υλικό: | 316L |
|---|---|
| Βάρος: | 500G/M2 |
| Διάμετρος: | 2um~80um |
Αντιοξειδωτικό συμπυκνωμένο 25um αισθητό 79% ίνα πορώδες μετάλλων για Precipitator σκόνης
| Διάμετρος: | 25um |
|---|---|
| Βάρος: | 1050g/m2 |
| Πάχος: | 0.62mm |
D75um συμπυκνωμένη ίνα μετάλλων αισθητή, στοιχείο φίλτρων ανοξείδωτου πάχους 1mm
| Διάμετρος: | 75um |
|---|---|
| Βάρος: | 1200g/m2 |
| Πάχος: | 1mm |
Ανοξείδωτο 7 συμπυκνωμένο μικρό αισθητό 73% ίνα πορώδες μετάλλων
| Τύπος: | Ht-HP7 |
|---|---|
| Diamter: | 7um |
| Βάρος: | 1200g/m2 |
316L δίσκος φίλτρων ανοξείδωτου, Rustproof που συμπυκνώνεται αισθητός
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | φιλτράρισμα βιομηχανίας |
| Θερμοκρασία: | 300~500 βαθμός centi |
Αντιοξειδωτική 1180x750mm συμπυκνωμένη αισθητή ROHS ίνα πιστοποίηση μετάλλων
| Υλικό: | 316L |
|---|---|
| Τύπος: | MP5 |
| Διάμετρος: | 5um |
Απόδειξη 0.44mm διάβρωσης παχύ ανοξείδωτο που συμπυκνώνεται που γίνεται αισθητό για το συλλέκτη σκόνης κασετών
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | φιλτράρισμα βιομηχανίας |
| Θερμοκρασία: | 300~500 βαθμός centi |
SGS στοιχείων φίλτρων ανοξείδωτου πάχους 700g/M2 0.7mm εγκεκριμένο
| Χρώμα: | Χρώμα μετάλλων |
|---|---|
| Βάρος: | 700g/m2 |
| Μέγεθος: | Για να προσαρμοστεί |

