Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ sintered stainless steel fiber felt ] αγώνας 69 Προϊόντα.
2-22um 38-110mm μήκος ίνες από ανοξείδωτο χάλυβα και 2-12g/m Staple Fiber για βιομηχανικά
| Τύπος: | μη συνεχείς ίνες |
|---|---|
| Μέγεθος ινών: | 38mm~110mm |
| Διάμετρος: | 2um~22um |
συμπυκνωμένο ίνα αισθητό 80% πάχους 316L 5um 700g/M2 0.43mm πορώδες ανοξείδωτου
| Τύπος: | MP5 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 5um |
| Βάρος: | 700g/m2 |
συμπυκνωμένο ίνα αισθητό 67% πάχους 316L 0.37mm πορώδες 3um 975g/M2 ανοξείδωτου
| Τύπος: | MP3 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 3um |
| Βάρος: | 975g/m2 |
304L Ατσάλινη ίνα 11μM-2000f-QH-HS 1.5g/M Κατασκευασμένη με διαδικασία σχεδιασμού δέσμης Χρησιμοποιείται για την κλωστοϋφαντουργία, τη βιομηχανία φιλτραρίσματος
| Υλικό: | 304L |
|---|---|
| Δυνατότητα μονοήματος: | ≥ 18cN |
| Βάρος γραμμαρίου: | 1.5g/m |
316L 304 310S 1-100um Καθαρές ίνες από ανοξείδωτο χάλυβα που παράγονται με τη διαδικασία σχεδιασμού δέσμης
| Υλικό: | SUS316L |
|---|---|
| Αξονικό νήμα: | 2000F |
| Τροποποιημένο: | 1 κιλό |
2um-22um Ατσάλινη ίνες συντηρημένο πετσέτα ιστό
| Σχήμα: | HT Σιντερωμένο νήμα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4um ή 4+6,5um |
| g/m2: | 150/300/450/600 διαθέσιμα |
Μεταλλικό ατσάλι αδιάβροχο συσσωρευμένο felt 1um 3um 5um 10um 20um 30um 40um 60um Διαθέσιμο
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Χάλυβα: | 316L |
| Τεχνική: | Συσσωρεύσεις κενού |
5um Σιντερωμένες μεταλλικές ίνες Φέλτ για διαχωρισμό αερίου-ρευστότητας Ευέλικτο μέγεθος Ενιαία διάμετρος ινών Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Διάμετρος: | 5um |
|---|---|
| Σημείο φυσαλίδας: | 7600 Pa |
| Δάχος: | 0.43mm |
Ίνα μετάλλων που κόβει το ασημένιο σπασμένο μέσο μήκος 3548mm μη συνεχών ινών
| Υλικό: | 316L ή ίνα Fecral |
|---|---|
| Διάμετρος: | 12um~22um |
| Μήκος: | 38~110mm |
Ασημένια αγώγιμη ίνα ανοξείδωτου 22um με το μήκος 110mm
| Υλικό: | 316L |
|---|---|
| Διάμετρος: | 12um~22um |
| Μήκος: | 38~110mm |

