Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ high temperature sintered metal fiber ] αγώνας 110 Προϊόντα.
74% δίσκος φίλτρων ανοξείδωτου πορώδους, ανοξείδωτος που συμπυκνώνεται αισθητός
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | φιλτράρισμα βιομηχανίας |
| Θερμοκρασία: | 300~500 βαθμός centi |
Ανθεκτικός στη θερμότητα δίσκος φίλτρων μετάλλων πορώδους 74% για τη βιομηχανική παραγωγή ταινιών
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | φιλτράρισμα βιομηχανίας |
| Θερμοκρασία: | 300~500 βαθμός centi |
διάμετρος 7000mm 130mm κασέτα φίλτρων μετάλλων μήκους ανοξείδωτη
| Θερμοκρασία: | 1000degree |
|---|---|
| Φιλτράρισμα: | 5mg/NM3 |
| ταχύτητα φυσήγματος: | 1~3m/min |
80um η ίνα ανοξείδωτου διαμέτρων 316L αισθάνθηκε αντιδιαβρωτική
| Διάμετρος: | 80um |
|---|---|
| Βάρος: | 1200g/m2 |
| Πάχος: | 1mm |
Η ανοικτό γκρι ίνα τιτανίου αισθάνθηκε την εκτίμηση φίλτρων 50-90% αντιδιαβρωτική
| Τύπος: | Αντιδιαβρωτικό μέσο (παραγωγή υδρογόνου από τον ηλεκτρικό αντιδραστήρα) |
|---|---|
| Αξιολόγηση φίλτρου: | 50-90% (προσαρμοσμένος ως αίτημα) |
| Χρήση: | κύτταρο καυσίμου, στρατιωτική βιομηχανία, αεροδιαστημικός, αστική, ιατρική φροντίδα και ούτω καθεξής |
ίνα τιτανίου 0.2mm - 2mm που γίνεται αισθητή με τη ρευστή δυναμική απόδοση
| Υλικό: | Τιτάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρίζος |
| Πάχος: | 0.25mm \ 0.4mm \ 0.8mm \ 1mm \ 5mm |
Προστατευόμενη από τους κραδασμούς κασέτα φίλτρων μετάλλων διαμέτρων 20cm για τη χημική βιομηχανία
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | φιλτράρισμα βιομηχανίας |
| Θερμοκρασία: | 300~500 βαθμός centi |
Υπερλεπές μικρές ίνες από ανοξείδωτο χάλυβα 316L
| Μήκος: | 80-100um |
|---|---|
| Συσκευασία: | Εύκαμπτος |
| Εφαρμογή: | Λύση Φίλτρων Αερίων Ημιαγωγών/Φίλτρα Αερίων Υψηλής Καθαρότητας |
κασέτα φίλτρων μετάλλων διαμέτρων 160mm, στοιχείο φίλτρων μετάλλων μήκους 5000mm
| Μήκος: | 5000mm |
|---|---|
| Διάμετρος: | 130/160 |
| aera φιλτραρίσματος: | 2.04/2.51 |
Αντιδιαβρωτική 1.5m μακριά κασέτα φίλτρων μετάλλων με το πλέγμα καλωδίων
| Υλικό: | 316L |
|---|---|
| Πάχος: | 0.44mm |
| Διαπερατότητα: | 150 |

