Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ high temperature sintered metal fiber ] αγώνας 110 Προϊόντα.
Συμπυκνωμένη η κενό ίνα ανοξείδωτου αισθάνθηκε το πάχος 0.62mm
| Πρότυπο: | Ht-RH25 |
|---|---|
| Diamter: | 25um |
| Βάρος: | 1050g/m2 |
συμπυκνωμένη ίνα ανοξείδωτου 0.8mm πάχος που γίνεται αισθητή με το πορώδες 85%
| Πρότυπο: | Ht-VL20 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 20um |
| Βάρος: | 950g/m2 |
συμπυκνωμένη ίνα ανοξείδωτου 0.51mm η πάχος αισθάνθηκε αντιδιαβρωτική
| Πρότυπο: | Ht-MP20 |
|---|---|
| Diamter: | 20um |
| Βάρος: | 750g/m2 |
85% συμπυκνωμένη η πορώδες ίνα ανοξείδωτου αισθάνθηκε το πάχος 0.74mm
| Πρότυπο: | Ht-LP20 |
|---|---|
| Diamter: | 20um |
| Βάρος: | 900g/m2 |
αισθητό 73% 1050g/M2 0.49mm συμπυκνωμένο πάχος ίνα πορώδες ανοξείδωτου
| Πρότυπο: | Ht-DH20 |
|---|---|
| Diamter: | 20um |
| βάρος: | 1050g/m2 |
Υψηλής απόδοσης πολύ λεπτή πορώδης ίνα μετάλλων αισθητή και ίνα τιτανίου αισθητή
| Υλικό: | TA1 |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρι |
| Δάχος: | 0.25mm \ 0.4mm \ 0.8mm \ 1mm \ 5mm |
Νικελικές ίνες συντηρημένο φέλτο για αλκαλική και AEM ηλεκτρόλυση νερού υψηλή πορώσεια 40-50%
| Υλικά: | Ni 200 ή 201 |
|---|---|
| Πορώδες: | 40-50% |
| Δάχος: | 0.05-0.1um |
ROHS 1 συμπυκνωμένη μικρό κασέτα φίλτρων μετάλλων ανθεκτική στους κραδασμούς
| Θερμοκρασία: | 1000centi βαθμός |
|---|---|
| Εκπομπή: | <5mg> |
| Διαδικασία: | Συμπύκνωση |
1m/Min συμπυκνωμένη κασέτα φίλτρων μετάλλων ανθεκτική στους κραδασμούς
| Κάμπτοντας δύναμη: | 2000~5000N |
|---|---|
| Πορώδες: | 74% |
| Πάχος: | 0.44mm |
Η τρισδιάστατη δομή από ίνες από ανοξείδωτο χάλυβα με υψηλή πορωτικότητα, υψηλή αποδοτικότητα φιλτραρίσματος
| Διάμετρος: | 3μm |
|---|---|
| Τύπος: | Ht-MP3 |
| Βάρος: | 975g/m2 |

