Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ high temperature sintered metal fiber ] αγώνας 110 Προϊόντα.
Συμπυκνωμένη ίνα μετάλλων SS434 SS316L για την υψηλής θερμοκρασίας ζώνη μεταφορέων
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| diamerter: | 10um |
| Εφαρμογή: | αντιστατικός ιματισμός |
Η συμπυκνωμένη ίνα μετάλλων αισθάνθηκε το πολυ στρώμα 0.37mm πάχος
| Διάμετρος: | 3um |
|---|---|
| Βάρος: | 975g/m2 |
| Πάχος: | 0.37mm |
Ανοξείδωτο αισθητό ίνα SGS μετάλλων 80% συμπυκνωμένο πορώδες εγκεκριμένο
| Υλικό: | FeCrAl |
|---|---|
| εφαρμοσμένος για: | Polyfilm, viscose |
| Πάχος: | 50g/m2 |
Ανοξείδωτο 7 συμπυκνωμένο μικρό αισθητό 73% ίνα πορώδες μετάλλων
| Τύπος: | Ht-HP7 |
|---|---|
| Diamter: | 7um |
| Βάρος: | 1200g/m2 |
D75um συμπυκνωμένη ίνα μετάλλων αισθητή, στοιχείο φίλτρων ανοξείδωτου πάχους 1mm
| Διάμετρος: | 75um |
|---|---|
| Βάρος: | 1200g/m2 |
| Πάχος: | 1mm |
Αισθητό 78% Heatproof συμπυκνωμένο D10um ίνα πορώδες μετάλλων για το χημικό φίλτρο
| Diamter: | 10um |
|---|---|
| Βάρος: | 600g/m2 |
| Πάχος: | 0.34mm |
Ασημένια αγώγιμη συμπυκνωμένη 12um ίνα μετάλλων με SGS την πιστοποίηση
| Υλικό: | Χάλυβας Stiainless |
|---|---|
| Τέμνον μήκος: | 50mm |
| Διάμετρος: | 12um |
Ανοξείδωτη ίνα ROHS μετάλλων 0.9mm συμπυκνωμένη πάχος επικυρωμένη
| Υλικό: | Χάλυβας Stiainless |
|---|---|
| Συστατικό: | 100% 316L |
| Επεξεργασία: | σαφής κυματισμός |

