Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ high temperature sintered metal fiber ] αγώνας 110 Προϊόντα.
Η εξαιρετικά λεπτή πορώδης ίνα τιτανίου μετάλλων αισθάνθηκε την υψηλής θερμοκρασίας συμπύκνωση
| Υλικό: | Τιτάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρίζος |
| Πάχος: | 0.25mm \ 0.4mm \ 0.8mm \ 1mm \ 5mm |
Υψηλής αποδοτικότητας Υπερτελής Πορώδης Φίλτος Παγκόσμιος Προμηθευτής Προϊόντων Μεταλλικών ινών
| Τύπος: | MP3 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 3um |
| βάρος: | 975g/m2 |
Ανθεκτική στη θερμότητα συμπυκνωμένη κασέτα φίλτρων μετάλλων, στοιχείο φίλτρων μετάλλων 6um
| Εφαρμογή: | υψηλής θερμοκρασίας φιλτράρισμα |
|---|---|
| Βιομηχανία: | cebustion απορριμάτων |
| Μέγεθος: | 130-L1600 |
316L 304 302 1um-100um Ηλεκτρική και θερμική αγωγιμότητα Μεταλλικές ίνες ((Ατσάλινη ίνα/Φεκράλια ίνα/Χάστελοϊ ίνα/Τιτανία ίνα) Για Ηλεκτρικά και Θερμικά Υφάσματα,Αντιστατικά νήματα και αγωγικά πλαστικά
| Υλικό: | ίνα ανοξείδωτου 316L \ 304 |
|---|---|
| βάρος/μετρητής: | 1.43.3g/m |
| Διάμετρος: | 1-100um |
316L Υπερίτερες μεταλλικές ίνες 1um 1.5um 2um Διαθέσιμες
| Μήκος: | 80-100um |
|---|---|
| Συσκευασία: | Εύκαμπτος |
| Εφαρμογή: | Λύση Φίλτρων Αερίων Ημιαγωγών/Φίλτρα Αερίων Υψηλής Καθαρότητας |
Ίνα DPF Fecral που συμπυκνώνεται αισθητή
| Υλικό: | FeCrAl |
|---|---|
| Εφαρμοσμένος για: | Polyfilm, viscose |
| Πάχος: | 0.3mm |
1 συμπυκνωμένο μικρό φίλτρο μετάλλων, συμπυκνωμένο υφαμένο φίλτρο πλέγματος καλωδίων κλονισμού απόδειξη
| Υλικό: | 316L |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εγκαταστάσεις οξειδίων αργιλίου |
| Όνομα προϊόντων: | Συμπυκνωμένο υφαμένο φίλτρο πλέγματος καλωδίων |
3m/Min κασέτα φίλτρων μετάλλων, συμπυκνωμένα Heatproof στοιχεία φίλτρων μετάλλων
| Θερμοκρασία: | 1000degree |
|---|---|
| Εκπομπή: | <5mg> |
| ταχύτητα φυσήγματος: | 1~3m/min |
Αντιοξειδωτική κασέτα φίλτρων μετάλλων, 90 συμπυκνωμένων μικρά φίλτρων μετάλλων
| Πορώδες: | 74% |
|---|---|
| Διαπερατότητα: | 150 |
| Δύναμη: | 1500~2500N |
Προσαρμόσιμες λύσεις υφασμάτων από μεταλλικές ίνες για καυστήρες αερίου με μήκος με υλικά FeCrAl
| Υλικά: | FeCrAl |
|---|---|
| Διάρκεια: | Μπορεί να προσαρμοστεί ως αίτημα |
| Εγγύηση: | ≥ 3 έτη |

