Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ rohs conductive masterbatch ] αγώνας 23 Προϊόντα.
Ανακυκλώσιμη διάμετρος αγώγιμο Masterbatch 11um με το επίστρωμα PVC
| Τύπος: | Ht-ch25-T12 |
|---|---|
| Χρήση: | Προστασία της EMI |
| ίνα diamter: | 6.5um, 8um, 11um |
Ανοξείδωτο αγώγιμο Masterbatch, αγώγιμα πλαστικά συσσωματώματα μήκους 2.5mm
| Τύπος: | Ht-ch25-T20 |
|---|---|
| Διάμετρος ινών: | 6.5um |
| masterbach μήκος: | 2.5~10mm |
D8um θερμικά αγώγιμα άσπρα μόρια, ομαλή επιφάνεια αγώγιμο Masterbatch
| Τύπος: | Ht-ch60-T14 |
|---|---|
| ίνα diamter: | 6.5um, 8um, 11um |
| Χρήση: | EMI |
Υψηλή επίδοση αγώγιμο πλαστικό Masterbatch
| Υλικό: | Ίνα 60% χάλυβα & περιεκτικότητα σε 75%& 25% |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Αγώγιμο υλικό |
| Εφαρμογή: | ιατρικά υποστηρίγματα |
αγώγιμο πλαστικό masterbatch
| Διάμετρος: | 6.5um, 8um, 11um |
|---|---|
| Τέμνον μήκος: | 4~10mm |
| Περιεκτικότητα σε ίνες: | 60%/75% |
Γκρι αγωγό πλαστικό masterbatch 60% περιεκτικότητα σε ίνες για αντιστατικούς τροχούς
| Υλικό: | SUS, ρητίνη |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Αγώγιμος |
| Εφαρμογή: | ιατρικοί τροχοί |
ROHS 4mm αγώγιμοι πλαστικοί σβόλοι μήκους Rustproof για τις ηλεκτρονικές καλύψεις
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Τέμνον μήκος: | 4mm |
| Υλικό: | PFA, SUS |
Αγώγιμο πλαστικό για Injction PEI, PPO, PET/PETG, PBT, PC, PSU, PC/ABS
| Υλικό: | PET, PETG |
|---|---|
| Εφαρμογή: | ιατρικές ρόδες |
| Χρώμα: | γκρίζος |
Γκρίζο αντιστατικό πλαστικό ABS SUS αγώγιμο για τις ιατρικές ρόδες κρεβατιών
| Χρώμα: | Γκρίζος |
|---|---|
| Υλικό: | SUS, MFA |
| Συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο εγγράφου |
Ο ανοξείδωτος 10mm Μαύρος άνθρακα μήκους ROHS Masterbatch για τις ιατρικές ρόδες κρεβατιών
| Υλικό: | Χάλυβας Stiainless |
|---|---|
| Εφαρμογή: | αντιστατικές ρόδες |
| Βιομηχανία: | Ηλεκτρονικός |

