Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ rohs conductive masterbatch ] αγώνας 23 Προϊόντα.
ROHS 2mm ο Μαύρος άνθρακα διαμέτρων αγώγιμο Masterbatch για την έγχυση της EMI
| Χρήση: | πλαστικό εθιστικό |
|---|---|
| Περιεχόμενο: | Ανοξείδωτη ίνα, ρητίνη, |
| Εφαρμοσμένος: | ESD, EMI |
SUS 1.2g/Cc αγώγιμο Masterbatch ανοξείδωτο για το PC
| Χρώμα: | Γκρίζος |
|---|---|
| Υλικό: | SUS, MFA |
| Ιδιότητες: | Αγώγιμος |
Αγώγιμο Masterbatch για τις αντιστατικές ρόδες
| Υλικό: | SUS, ρητίνη |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Αγώγιμος |
| Εφαρμογή: | ιατρικές ρόδες |
LCD αγώγιμο Masterbatch, αγώγιμο πλαστικό υλικό ινών 5000f
| Εφαρμογή: | αντιστατικές ρόδες |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Υλικό: | ABS, PP, PC |
Πλαστική αγώγιμη ίνα ανοξείδωτου Masterbatch 75% με τη θερμοπλαστική ρητίνη 25%
| Τύπος: | Ht-CH75 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8um |
| Μήκος: | 10mm |
Διάμετρος 2mm Πλαστική λεία αγώγιμη κύρια παρτίδα 4-10 mm
| Τύπος: | Ht-ch60-T16 |
|---|---|
| Διάμετρος ινών: | 6.5um |
| masterbach μήκος: | 4~10mm |
Ηλεκτρικά SUS 70% αγώγιμο Masterbatch ανθεκτικό στη θερμότητα
| Υλικό: | SUS 70% |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Αγώγιμο υλικό |
| Εφαρμογή: | ιατρικά υποστηρίγματα |
TPE TPU Plastic Conductive Masterbatch
| Τύπος: | Ht-ch60-T12/14/16/20 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 6.5um, 8um, 11um |
| Μήκος: | 4~10mm |
Πλαστικοί αγώγιμοι σβόλοι συσσωματωμάτων ρητίνης ινών ανοξείδωτου Masterbatch
| Τύπος: | Ht-ch75-T12/14/16/20 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 6.5um, 8um, 11um |
| Μήκος: | 4~10mm |
Εγκεκριμένη προσιτότητα ίνα αγώγιμο Masterbatch 10000f για το καλώδιο σημάτων
| Υλικό: | PFA 40% |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Αγώγιμο υλικό |
| Εφαρμογή: | ιατρικά υποστηρίγματα |

