Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ tpe conductive masterbatch ] αγώνας 11 Προϊόντα.
TPE TPU Plastic Conductive Masterbatch
| Τύπος: | Ht-ch60-T12/14/16/20 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 6.5um, 8um, 11um |
| Μήκος: | 4~10mm |
ROHS 2mm ο Μαύρος άνθρακα διαμέτρων αγώγιμο Masterbatch για την έγχυση της EMI
| Χρήση: | πλαστικό εθιστικό |
|---|---|
| Περιεχόμενο: | Ανοξείδωτη ίνα, ρητίνη, |
| Εφαρμοσμένος: | ESD, EMI |
Πλαστικοί αγώγιμοι σβόλοι συσσωματωμάτων ρητίνης ινών ανοξείδωτου Masterbatch
| Τύπος: | Ht-ch75-T12/14/16/20 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 6.5um, 8um, 11um |
| Μήκος: | 4~10mm |
Πλαστική αγώγιμη ίνα ανοξείδωτου Masterbatch 75% με τη θερμοπλαστική ρητίνη 25%
| Τύπος: | Ht-CH75 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8um |
| Μήκος: | 10mm |
Διάμετρος 2mm Πλαστική λεία αγώγιμη κύρια παρτίδα 4-10 mm
| Τύπος: | Ht-ch60-T16 |
|---|---|
| Διάμετρος ινών: | 6.5um |
| masterbach μήκος: | 4~10mm |
Υψηλή επίδοση αγώγιμο πλαστικό Masterbatch
| Υλικό: | Ίνα 60% χάλυβα & περιεκτικότητα σε 75%& 25% |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Αγώγιμο υλικό |
| Εφαρμογή: | ιατρικά υποστηρίγματα |
Αγώγιμο υλικό πλαστικών ινών ανοξείδωτου μήκος 4mm - 10mm
| Υλικό: | Υψηλής αντοχής 304 ίνες, ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρι |
| Διάστημα masterbatch: | 4-10 mm |
Γκρι αγωγό πλαστικό masterbatch 60% περιεκτικότητα σε ίνες για αντιστατικούς τροχούς
| Υλικό: | SUS, ρητίνη |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Αγώγιμος |
| Εφαρμογή: | ιατρικοί τροχοί |
Πλαστικό Masterbatch με υψηλής αντοχής υπερ-λεπτές ίνες από ανοξείδωτο χάλυβα και παράγοντες επεξεργασίας
| Υλικά: | 304 ίνες υψηλής αντοχής, ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 25 κιλά/σακούλα, προσαρμοσμένη συσκευασία όπως απαιτείται. |
Ίνα 4-10 χιλ. αγώγιμο πλαστικό Masterbatch ανοξείδωτου
| Τύπος: | Ht-ch75-T12 |
|---|---|
| Διάμετρος ινών: | 6.5um |
| masterbach μήκος: | 4~10mm |

