Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ silver sintered metal fiber ] αγώνας 6 Προϊόντα.
Ασημένια αγώγιμη συμπυκνωμένη 12um ίνα μετάλλων με SGS την πιστοποίηση
| Υλικό: | Χάλυβας Stiainless |
|---|---|
| Τέμνον μήκος: | 50mm |
| Διάμετρος: | 12um |
12micron υψηλής αντοχής εξαίρετη ίνα
| Όνομα προϊόντων: | Ίνα μετάλλων |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4.5um--12um |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλής αντοχής, εξαίρετη ίνα |
Ίνα μετάλλων που κόβει το ασημένιο σπασμένο μέσο μήκος 3548mm μη συνεχών ινών
| Υλικό: | 316L ή ίνα Fecral |
|---|---|
| Διάμετρος: | 12um~22um |
| Μήκος: | 38~110mm |
Ασημένιο αισθητό 88% μικρού 316L 1.5kg/m2 60 ίνα πορώδες ανοξείδωτου
| Υλικό: | Χάλυβας Stiainless |
|---|---|
| μέταλλο: | 316L |
| Τεχνικός: | vacumm συμπυκνώνοντας |
Ασημένια αγώγιμη ίνα ανοξείδωτου 22um με το μήκος 110mm
| Υλικό: | 316L |
|---|---|
| Διάμετρος: | 12um~22um |
| Μήκος: | 38~110mm |
Υλικό τιτανίου Υδρογόνο κυψέλη καυσίμου Υδρογόνο ενεργειακή χρήση
| Υλικό: | τιτάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Δάχος: | 0.25mm\0.4mm\0.5mm |
1

