Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ 1 1 elongation heat resistant sewing thread ] αγώνας 47 Προϊόντα.
μήκος 304 12m αγώγιμο νήμα ανοξείδωτου για το πλέξιμο του ιματισμού
| Υλικό: | 316L |
|---|---|
| Αντίσταση: | 13.2 |
| ενιαία επιμήκυνση: | 1.1% |
Κάμπτοντας καλώδιο θέρμανσης ανθεκτικής, υψηλής αντοχής, χαμηλής τάσης μονωμένο
| Τύπος: | μονωμένο καλώδιο θέρμανσης χαμηλής τάσης |
|---|---|
| ίνα diamter: | 12um 14um |
| Ντυμένα υλικά: | MFA/PFA/FEP |
316L νήμα Applicated συστροφής ινών μετάλλων στο υψηλής θερμοκρασίας ράβοντας καλώδιο
| Υλικό: | 316L, 304 |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Αγώγιμος |
| MOQ: | 10kg |
Urtra λεπτό 12micron για τα ευφυή ενδύματα
| εφαρμογή: | ευφυή ενδύματα |
|---|---|
| αντίσταση: | 2-60 Ω/m, που προσαρμόζεται |
| διάμετρος: | 12um/14um |
Εξαιρετικά λεπτή εύκαμπτη διεξαγωγή καλωδίων για τον έξυπνο ιματισμό
| Υλικό: | 316L, 304 |
|---|---|
| χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Εξαιρετικά λεπτή εύκαμπτη διεξαγωγή καλωδίων για τον έξυπνο ιματισμό |
| MOQ: | 10kg |
Αγώγιμο εξαιρετικά λεπτό καλώδιο
| υλικό: | 316L \ 304 |
|---|---|
| αντίσταση: | Customiezd |
| ενιαία δύναμη: | περισσότερο από 19cN |
Έξοχο λεπτό σύνθετο νήμα συστροφής ινών μετάλλων για τη θέρμανση του μαξιλαριού
| διαδικασία: | συστροφές |
|---|---|
| Υλικό: | 316L |
| Βάρος ανά μετρητή: | 0.43~0.53 |
12μM×100×1 νήμα συστροφής ινών μετάλλων για τη θέρμανση του μαξιλαριού
| Διάμετρος: | 12 μμ |
|---|---|
| Τύπος: | 12um*100f*1 |
| Νήμα: | 100F |
Αγώγιμη 1,10% φόρτωση σπασιμάτων ινών 25N ανοξείδωτου επιμήκυνσης για τα στρατιωτικά στρατόπεδα
| Υλικό: | 316L |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Αγώγιμος |
| MOQ: | 10Kg |

