Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ 1 1 elongation heat resistant sewing thread ] αγώνας 47 Προϊόντα.
υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός ινών ανοξείδωτου 2kg/Cone 6um
| Υλικό: | 304 |
|---|---|
| Ιδιότητες: | ακτινοβολία-απόδειξη |
| Θερμοκρασία: | 300·500degree |
1.1% επιμήκυνση 0.54g/M συμπυκνωμένη ίνα μετάλλων ανθεκτική στη θερμότητα
| Τύπος: | 12um*275f*2 |
|---|---|
| Βάρος: | 0.54g/m |
| Αντίσταση: | 14 |
Ανθεκτική στη θερμότητα μεταλλική ίνα μετάλλων, αγώγιμο νήμα μετάλλων 8um
| MOQ: | 10Kg |
|---|---|
| Τύπος: | 8um |
| Υλικό: | 316L |
Πιστοποίηση SSF ROHS, υψηλής αντοχής, μετάδοση σημάτων, καλώδιο θέρμανσης χαμηλής τάσης
| Υλικό: | Χάλυβας Stiainless |
|---|---|
| εφαρμογή: | inteigent ενδύματα |
| Αντίσταση: | 9.4 |
Καλώδιο θέρμανσης ινών RFID μετάλλων πλυντηρίων στο ηλεκτρονικό κλωστοϋφαντουργικό προϊόν
| Υλικό: | 316L, 304 |
|---|---|
| χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Για τις ηλεκτρονικές υφαντικές λύσεις προσδιορισμού |
| MOQ: | 1kg |
Αγώγιμη ίνα μετάλλων 12um μεταλλική αντιδιαβρωτική για τον ιματισμό
| Υλικό: | 316L, 304 |
|---|---|
| concenration: | 100% |
| Θερμοκρασία: | 300~500 βαθμός centi |
απόδειξη διάβρωσης νημάτων συστροφής ινών μετάλλων 1.01g/M 12micron για τη θέρμανση του μαξιλαριού
| Πρότυπο: | 12μm×275×4 |
|---|---|
| Υλικό: | 316L |
| Βάρος ανά μέτρο: | 1.01 |
316L 14um 90*2 ίνες με γκρι επίστρωση PFA για ευέλικτα θέρμαντα στοιχεία, θέρμανση για υπεριώδη θερμαντικά
| Υλικό: | 316L |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσκηνη επικάλυψη PFA |
| Εξωτερική διάμετρος: | 0.6mm |
Ίνες ανοξείδωτου για τη θέρμανση του καλωδίου
| Υλικό: | 316L \ 304 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Θερμαντικό καλώδιο |
| κώνος: | Μακρύ μασούρι |
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα Υπερτελές σύνθετο σύρμα 14um*90f*2 Χρησιμοποιείται ως θέρμανση και UHF RFID Singal Wire
| Υλικό: | Άλλες ίνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έξυπνη θέρμανση και σύρμα RFID Singal |
| Αξονικό νήμα: | 90F |

