Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ rust resistant stainless steel fiber ] αγώνας 14 Προϊόντα.
Η ανοξείδωτη ίνα ανοξείδωτου, ιματισμός συστροφής διαμέτρων 6um ράβει το νήμα
| Υλικό: | SUS304 |
|---|---|
| Ιδιότητες: | ακτινοβολία-απόδειξη |
| MOQ: | 10Kg |
74% δίσκος φίλτρων ανοξείδωτου πορώδους, ανοξείδωτος που συμπυκνώνεται αισθητός
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | φιλτράρισμα βιομηχανίας |
| Θερμοκρασία: | 300~500 βαθμός centi |
Ανοξείδωτη ίνα ROHS μετάλλων 0.9mm συμπυκνωμένη πάχος επικυρωμένη
| Υλικό: | Χάλυβας Stiainless |
|---|---|
| Συστατικό: | 100% 316L |
| Επεξεργασία: | σαφής κυματισμός |
Αγώγιμο SGS ινών αντιοξειδωτικού ανοξείδωτου 35um εγκεκριμένο
| Συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο εγγράφου |
|---|---|
| MOQ: | 10Kg |
| Θερμοκρασία: | 1000centi βαθμός |
Ανοξείδωτη αγώγιμη ίνα μετάλλων 6um μεταλλική για τα έγκυα ενδύματα
| Τύπος: | 6um |
|---|---|
| Υλικό: | 316L |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Αγώγιμος |
Ανοξείδωτο 7 συμπυκνωμένο μικρό αισθητό 73% ίνα πορώδες μετάλλων
| Τύπος: | Ht-HP7 |
|---|---|
| Diamter: | 7um |
| Βάρος: | 1200g/m2 |
Ο ανοξείδωτος 10mm Μαύρος άνθρακα μήκους ROHS Masterbatch για τις ιατρικές ρόδες κρεβατιών
| Υλικό: | Χάλυβας Stiainless |
|---|---|
| Εφαρμογή: | αντιστατικές ρόδες |
| Βιομηχανία: | Ηλεκτρονικός |
SUS 1.2g/Cc αγώγιμο Masterbatch ανοξείδωτο για το PC
| Χρώμα: | Γκρίζος |
|---|---|
| Υλικό: | SUS, MFA |
| Ιδιότητες: | Αγώγιμος |
18um συμπυκνωμένη ίνα μετάλλων ανοξείδωτη, σύνθετο καλώδιο μετάλλων 12g/M
| Υλικό: | Frcral |
|---|---|
| Διάμετρος: | 12um~22um |
| Μήκος: | 38~110mm |
Αντιοξειδωτικό συμπυκνωμένο 25um αισθητό 79% ίνα πορώδες μετάλλων για Precipitator σκόνης
| Διάμετρος: | 25um |
|---|---|
| Βάρος: | 1050g/m2 |
| Πάχος: | 0.62mm |

