Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ pure metal fiber fabric ] αγώνας 19 Προϊόντα.
Προσαρμόσιμο καθαρό υφασμάτινο ύφασμα από ίνες μετάλλου Τεχνικό υφασμάτινο μήκος Μπορεί να προσαρμοστεί
| Υλικά: | ΦεCrAl/316L |
|---|---|
| Διάρκεια: | Μπορεί να προσαρμοστεί ως αίτημα |
| Εγγύηση: | ≥3 έτη |
μεταλλικές ίνες πάχους 1000g/M2 0.9mm στην ενδυμασία αντιδιαβρωτική
| Υλικό: | FeCrAl |
|---|---|
| Μήκος: | 260mm |
| Πλάτος: | 145mm |
Ανοξείδωτη ίνα ROHS μετάλλων 0.9mm συμπυκνωμένη πάχος επικυρωμένη
| Υλικό: | Χάλυβας Stiainless |
|---|---|
| Συστατικό: | 100% 316L |
| Επεξεργασία: | σαφής κυματισμός |
316L 304 302 1um-100um Ηλεκτρική και θερμική αγωγιμότητα Μεταλλικές ίνες ((Ατσάλινη ίνα/Φεκράλια ίνα/Χάστελοϊ ίνα/Τιτανία ίνα) Για Ηλεκτρικά και Θερμικά Υφάσματα,Αντιστατικά νήματα και αγωγικά πλαστικά
| Υλικό: | ίνα ανοξείδωτου 316L \ 304 |
|---|---|
| βάρος/μετρητής: | 1.43.3g/m |
| Διάμετρος: | 1-100um |
Ασημένια αγώγιμη συμπυκνωμένη 12um ίνα μετάλλων με SGS την πιστοποίηση
| Υλικό: | Χάλυβας Stiainless |
|---|---|
| Τέμνον μήκος: | 50mm |
| Διάμετρος: | 12um |
Ανοξείδωτο 7 συμπυκνωμένο μικρό αισθητό 73% ίνα πορώδες μετάλλων
| Τύπος: | Ht-HP7 |
|---|---|
| Diamter: | 7um |
| Βάρος: | 1200g/m2 |
10 μικρών υψηλής αντοχής δέσμη σχεδίασης μεταλλικών ινών για βιομηχανικές εφαρμογές
| Διάμετρος ινών: | 1-100um |
|---|---|
| Υλικό: | 316L/304/310S/ TA1& N6 |
| Χαρακτηριστικά: | Ευελιξία παρόμοια με τις χημικές ίνες και την υψηλή συγκεκριμένη επιφάνεια |
Συμπυκνωμένη ίνα μετάλλων SS434 SS316L για την υψηλής θερμοκρασίας ζώνη μεταφορέων
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| diamerter: | 10um |
| Εφαρμογή: | αντιστατικός ιματισμός |
1000g/M2 υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα καλωδίων, υφάσματα ανοξείδωτου διαμέτρων 8um
| Διάμετρος: | 8um |
|---|---|
| aera φιλτραρίσματος: | Για να προσαρμοστεί |
| Υλικό: | fecral, ανοξείδωτο |
SUS316L Ατσάλινη ίνα Αξιόπιστη προστασία από ηλεκτροστατική φόρτιση
| Υλικό: | SUS316L |
|---|---|
| Σκηνικά θέατρου: | Αντιστατικό |
| MOQ: | 1 κιλό |

