Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ black conductive masterbatch ] αγώνας 9 Προϊόντα.
Αγώγιμο Masterbatch για τις αντιστατικές ρόδες
| Υλικό: | SUS, ρητίνη |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Αγώγιμος |
| Εφαρμογή: | ιατρικές ρόδες |
ROHS 2mm ο Μαύρος άνθρακα διαμέτρων αγώγιμο Masterbatch για την έγχυση της EMI
| Χρήση: | πλαστικό εθιστικό |
|---|---|
| Περιεχόμενο: | Ανοξείδωτη ίνα, ρητίνη, |
| Εφαρμοσμένος: | ESD, EMI |
Ηλεκτρικά SUS 70% αγώγιμο Masterbatch ανθεκτικό στη θερμότητα
| Υλικό: | SUS 70% |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Αγώγιμο υλικό |
| Εφαρμογή: | ιατρικά υποστηρίγματα |
Πλαστική αγώγιμη ίνα ανοξείδωτου Masterbatch 75% με τη θερμοπλαστική ρητίνη 25%
| Τύπος: | Ht-CH75 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8um |
| Μήκος: | 10mm |
Εγκεκριμένη προσιτότητα ίνα αγώγιμο Masterbatch 10000f για το καλώδιο σημάτων
| Υλικό: | PFA 40% |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Αγώγιμο υλικό |
| Εφαρμογή: | ιατρικά υποστηρίγματα |
αγώγιμο πλαστικό masterbatch
| Διάμετρος: | 6.5um, 8um, 11um |
|---|---|
| Τέμνον μήκος: | 4~10mm |
| Περιεκτικότητα σε ίνες: | 60%/75% |
Γκρίζο αντιστατικό πλαστικό ABS SUS αγώγιμο για τις ιατρικές ρόδες κρεβατιών
| Χρώμα: | Γκρίζος |
|---|---|
| Υλικό: | SUS, MFA |
| Συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο εγγράφου |
Ο ανοξείδωτος 10mm Μαύρος άνθρακα μήκους ROHS Masterbatch για τις ιατρικές ρόδες κρεβατιών
| Υλικό: | Χάλυβας Stiainless |
|---|---|
| Εφαρμογή: | αντιστατικές ρόδες |
| Βιομηχανία: | Ηλεκτρονικός |
ROHS 4mm αγώγιμοι πλαστικοί σβόλοι μήκους Rustproof για τις ηλεκτρονικές καλύψεις
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Τέμνον μήκος: | 4mm |
| Υλικό: | PFA, SUS |
1

